شیشه آلات – پیپت و بورت

مرسا تجهیز آزما تامین کننده انواع شیشه آلات آزمایشگاهی،تحقیقاتی و صنعتی از نوع بروسیلیکات می باشد. انواع ظروف پرمصرف شیشه ای مانند بشر، ارلن، پیپت، استوانه مدرج، پتری دیش، انواع بالن، بورت، انواع لوله آزمایش و انواع اتصالات شیشه ای آزمایشگاهی (رداژ) از جنس شیشه بروسیلیکات با بهترین کیفیت عرضه می شود. همچنین در صورتی که تقاضای ظرفی را داشتید که در لیست ما وجود نداشت می توانید سفارش ساخت آن را به ما بدهید. واردات بدون واسطه شیشه آلات و توانایی در ساخت انواع شیشه آلات سفارشی، تضمین بهترین قیمت را به شما مشتریان عزیز میدهد.

 

پیپت (Pipette)

پیپت به عنوان یکی از لوازم آزمایشگاهی پرکاربرد برای انتقال حجم مشخصی از محلول ها استفاده می شود. پیپت ها در دو نوع پیپتهای شیشه ای ساده و حبابدار و اکثرا در حجم های ۱، ۵ ، ۱۰ و ۲۵ میلی لیتری مورد استفاده قرار می گیرند.
بورت
بورت یکی از پرکاربردترین شیشه آلات آزمایشگاهی است که در تیتراسیون، برای توزیع یک مقدار متغیری از محلول شیمیایی و اندازه گیری مورد استفاده قرار می گیرد. بورت ها در حجم های ۱، ۵ ، ۱۰ و ۲۵ میلی لیتری به صورت : بورت حجمی ، بورت اتوماتیک و بورت دیجیتال تولید میشوند.

شرکت مرسا تجهیز آزما نماینده فروش شیشه آلات آزمایشگاهی برندهای Uni lab ، Simax ، Normax ، BRAND ، Glassco ، ISO LAB ، Eisco ، آماده ارائه خدمات به اساتید محققین و آزمایشگاهیان عزیز کشورمان می باشد.

با تکمیل فرم و ثبت سفارش، از قیمت و موجودی محصولات اطلاع حاصل فرمایید.